Binary Yazılım
Eğitim ve Danışmanlık


Binary Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, Onur ONAK ve Gürkan ÖZMEN tarfından 25 Nisan 2012 tarihinde Manisa' da kurulmuştur. Faaliyetlerini bilgisayar alanındaki eğitimler, yazılım geliştirme ve sistem projelendirme ile devam etmektedir.Birçok sektörde yazılım hizmeti vermiş ve başarılı sonuçlar almıştır.


Dürüstlük, güven, kalite, müşteri memnuniyeti ve yazılımda faydalı projelerle kurumunuza katma değer sağlamak Binary Yazılımın temel değerleridir. Binary Yazılım İş Sağlığı - Güvenliği ve Ayakkabı Üretimi alanlarında yazılım çözümleri üretmektedir. Hedefimiz gelecekte tüm İSGB, OSGB ve Ayakkabı Üreticilerinin istiyaçlarına çözüm üretmektir. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ekip Liderlerimiz

Gürkan Özmen

0 553 281 29 10


Yazılım Uzmanı

Onur Onak

0 505 596 54 59


Yazılım Uzmanı

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Ç ağrı destek hattımız ile siz değerli müşterilerimize kurulum sonrası 7 Gün / 24 saat sorunlarınıza en hızlı şekilde cevap veriyor ve çözüm üretiyoruz. Çağrı destek sayfamıza müşteri bilgileriniz ile giriş yaparak bizlere çağrı bırakabilir aynı zamanda bizlerden destek talep edebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızda bulunan iletişim formu yada telefonla firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çağrı destek panelimize müşteri bilgileriniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.


İş Ortaklarımız