İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Yazılımı

Binary İSGB ile kullanıma sunulacak modüller aşağıdaki gibidir.

Yıllık Çalışma Planı: Teklifler onaylandıktan sonra yıllık çalışma planı otomatik oluşur. Oluşturulmuş olan yıllık çalışma planları üzerinde tarihlerinizi belirleyip ekleme çıkarmalar yapabilirsiniz.

Firma Personel Yönetimi: Firmalarınızın personellerine ait özlük bilgilerini ve diğer tüm bilgilerini takip edebilirsiniz. Gerekli istatistiklere de buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Yönetimi: Firmalarınıza Planlayacağınız eğitimlerler katılımcılarınızın belgelerini ve sertifikalarını pratik bir şekilde basabilirsiniz.

Denetim ve Risk Analizi: Denetim ve Risk analizi modülü ile 30'dan fazla sektörün bulunduğu CheckList'in havuzundan faydalanabilir kendiniz de havuza eklemeler yaparak gelecekte benzer sektörlere hizmet verdiğinizde bunlardan tekrar faydalanabilirsiniz. Ayrıca denetim raporlarınızı hazırlayabilir risk analizlerinizi çıkarabilir, uygunsuzluk ve DÖF takibini de verimli bir şekilde yapabilirsiniz. Gerekli istatistiklere de buradan ulaşabilirsiniz.

Acil Durum Yönetimi: Acil durum planlarınızı hazırlayabilir, Acil durum ekiplerinizi planınıza ekleyebilirsiniz. Son olarakta acil durum raporunu otomatik olarak mevzuata uygun olarak çıkarabilirsiniz.

Evrak Takip: Firmalarla olan evrak alışverişinizi kayıt altına alabilir örneklerini sisteminizde muhafaze edebilirsiniz. İş Kazası ve Melek Hastalıkları İzlemlerinizi siteminizden yapabilir, ilgili istatistiklere ve bildiğim formlarına siteminizden ulaşabilirsiniz. Gereli istatistiklerede buradan ulaşabilirsiniz.

Ve Daha Fazla Özellik!

İSG Kurulu

İSG Kurulu

Toplantı Yönetimi

Toplantı Yönetimi

Yıllık Değerlendirme Planı

Yıllık Değerlendirme Planı

Günlük, Haftalık, Aylık Raporlar

Günlük, Haftalık, Aylık Raporlar