Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yazılımı

Binary OSGB ile kullanıma sunulacak modüller aşağıdaki gibidir.

Teklif Sözleşme Yönetimi: Firmalarınıza teklifler hazırlayıp bunları yönetebilirsiniz. Matbu teklif formlarınıza teklif çıktılarınızı alabilirisiniz. Tekliflerinizi E-Posta ile fimralarınıza ulaştırabilirsiniz. Sözleşme örneklerinizi çıkarabilir İSG Profesyonellerinizi görevlendirebilirsiniz. Gereli istatistiklere de buradan ulaşabilirsiniz.

Yıllık Çalışma Planı: Teklifler onaylandıktan sonra yıllık çalışma planı otomatik oluşur. Oluşturulmuş olan yıllık çalışma planları üzerinde tarihlerinizi belirleyip ekleme çıkarmalar yapabilirsiniz.

Firma Personel Yönetimi: Firmalarınızın personellerine ait özlük bilgilerini ve diğer tüm bilgilerini takip edebilirsiniz. Gereli istatistiklerede buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Yönetimi: Firmalarınıza Planlayacağınız eğitimlerler katılımcılarınızın belgelerini ve sertifikalarını pratik bir şekilde basabilirsiniz. Gereli istatistiklerede buradan ulaşabilirsiniz.

Denetim ve Risk Analizi: Denetim ve Risk analizi modülü ile 30'dan fazla sektörün bulunduğu CheckList'in havuzundan faydalanabilir kendiniz de havuza eklemeler yaparak gelecekte benzer sektörlere hizmet verdiğinizde bunlardan tekrar faydalanabilirsiniz. Ayrıca denetim raporlarınızı hazırlayabilir risk analizlerinizi çıkarabilir, uygunsuzluk ve DÖF takibini de verimli bir şekilde yapabilirsiniz. Gereli istatistiklerede buradan ulaşabilirsiniz.

Acil Durum Yönetimi: Acil durum planlarınızı hazırlayabilir, Acil durum ekiplerinizi planınıza ekleyebilirsiniz. Son olarakta acil durum raporunu otomatik olarak mevzuata uygun olarak çıkarabilirsiniz.

Evrak Takip: Firmalarla olan evrak alışverişinizi kayıt altına alabilir örneklerini sisteminizde muhafaze edebilirsiniz.

Muayene İşlemleri: Tüm muayene işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Poliklinik Defteri: Hekimleriniz poliklinik defterini kullanarak İşe Giriş, İş Görmezlik, Durum Bildirir raporlarını ve Retçete takiplerini yapabilirler.

Taramalar: Tüm sağlık taramalarınızı sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Mobil Taramalar (Sonuçların Merkeze Aktarılması Dahil): Mobil tarama araçları ile merkezinize bağlanarak Akciğer Grafileri vb. sonuçları merkezinize aktarabilirsiniz. Sonuçlarınızı direkt tarama yapılan kişilerle ilişkilendirip gelecekte görüntülemek istediğinizde anına ulaşabilirsiniz. Kısacası dijital arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları: Laboratuvar sonuçlarınızı düzenleyebilir sonuçlarınızı A4 veya A5 formatında tek tek yada toplu olarak çıkarabilirsiniz.Aşılar ve Sağlık Tetkikleri Dahil Tüm Hizmetlerin Takibi ve Hatırlatmalarını sisteminizden takip edebilirsiniz. İş Kazası ve Melek Hastalıkları İzlemlerinizi siteminizden yapabilir, ilgili istatistiklere ve bildiğim formlarına siteminizden ulaşabilirsiniz. Gereli istatistiklerede buradan ulaşabilirsiniz.

Ve Daha Fazla Özellik!